close
تبلیغات در اینترنت
هدايت شدگان
طبيب محمد صديقي درمان بيماري ها با گياهان دارويي و طب سنتي
?ترک اعتياد به روش سنتي به کمک عرقيات گياهي
?درمان انواع بيماريهاي تنفسي و گوارشي
?درمان بيماريهاي عصبي و مغزي
?درمان بيماريهاي خوني و قلبي
?درمان بيماريهاي پوست و مو
?درمان بيماريهاي مفصلي و استخواني و عضلاني
?درمان انواع بيماري زنان ( اختلالات قاعدگي ، داروي زاچي، حاملگي،  جلوگيري از حامگي، رحم و....) 
?درمان بيماري دهان و دندان
?درمان بيماريهاي دستگاه تناسلي
?درمان لاغري و چاقي با داروهاي ترکيبي
 ?درمان سنگ کليه و مثانه و سنگ صفرا و پروستات
ايا مي دانيد در طب سنتي اصيل ايراني هيچ بيماري بدون درمان نيست 
 شماره هاي تماس: 02165114469 + 09120580638 + 09155077358
♣کارشناس گياهان دارويي بيش از 50 سال تجربه♣
کاملترين مجموعه گياهان دارويي در منطقه

هدايت شدگان

دکتر انلاين

windows 8 windows 7 opera firefox chrome idm winrar kmplayer kaspersky flashplayer adobe reader

تبليغات رزبلاگ

عطاري انلاين

طبيب محمد صديقي درمان بيماري ها با گياهان دارويي و طب سنتي

?ترک اعتياد به روش سنتي به کمک عرقيات گياهي
?درمان انواع بيماريهاي تنفسي و گوارشي
?درمان بيماريهاي عصبي و مغزي
?درمان بيماريهاي خوني و قلبي
?درمان بيماريهاي پوست و مو
?درمان بيماريهاي مفصلي و استخواني و عضلاني
?درمان انواع بيماري زنان ( اختلالات قاعدگي ، داروي زاچي، حاملگي،  جلوگيري از حامگي، رحم و....) 
?درمان بيماري دهان و دندان
?درمان بيماريهاي دستگاه تناسلي
?درمان لاغري و چاقي با داروهاي ترکيبي
 ?درمان سنگ کليه و مثانه و سنگ صفرا و پروستات
ايا مي دانيد در طب سنتي اصيل ايراني هيچ بيماري بدون درمان نيست 
 شماره هاي تماس: 02165114469 + 09120580638 + 09155077358
?کارشناس گياهان دارويي بيش از 50 سال تجربه?
کاملترين مجموعه گياهان دارويي در منطقه

زهرا گنزالس

 

زهرا گنزالس سی و نه سال دارد و اهل ایالت کالیفرنیای آمریکاست، بیست و هفت سال پیش مسلمان شد و ، یازده سال است که به ایران آمده و هم اکنون ساکن مشهد مقدس است.

منبع:onway.ir

كفن دزدي كه توبه كرد

كفن دزدي كه توبه كرد

حجت الاسلام و المسلمین شیخ حسین انصاریان آن را اینگونه نقل کرده‌اند:

حضرت زین‌العابدین (علیه السلام) حكایت مى‌كند: مردى در بنى اسرائیل قبور را مى‌شكافت و كفن مردگان را مى‌دزدید!

همسایه‌اى داشت بیمار شد و بر مرگ خویش و از این كه نبش قبر شود و كفنش را بدزدند ترسید. كفن دزد را خواست و گفت: من چگونه همسایه اى براى تو بودم؟ گفت: بهترین همسایه . گفت : به تو حاجتى دارم . كفن دزد گفت : حاجتت را برآورده مى كنم . همسایه دو كفن نزد او گذاشت و گفت: دوست دارم بهترینش را بردارى و هنگامى كه من دفن شدم گورم را براى بردن كفنم نشكافى.

كفن دزد از برداشتن كفن خوددارى مى كرد ولى همسایه بر اصرارش مى افزود تا پذیرفت. همسایه از دنیا رفت . هنگامى كه دفن شد نبّاش گفت : این میت دفن شد ، چه علم و بصیرتى براى اوست كه بفهمد من كفن او را مى دزدم یا نمى دزدم ، هر آینه مى‌روم و قبرش را مى شكافم و كفنش را مى‌برم!

چون قبرش را شكافت شنید ندا دهنده اى ندا مى دهد : این كار زشت را انجام مده .

نبّاش خاك روى قبر ریخت و به خانه بازگشت و از گذشته اش توبه حقیقى كرد، سپس به فرزندانش گفت: من چگونه پدرى براى شما بودم ؟ گفتند : پدر خوبى بودى. گفت: مرا به شما حاجتى است. گفتند: هر حاجتى دارى بگو ان شاء الله به انجامش اقدام مى كنیم. گفت: هنگامى كه من از دنیا رفتم مرا به آتش بسوزانید ، چون خاكستر شدم در برابر تندبادى نصف خاكسترم را به سوى دریا و نصف دیگر را به جانب خشكى بر باد دهید.

فرزندان به پدر تعهد دادند كه این كار را انجام دهند . پس از مرگش و انجام وصیتش خداى توانا خاكسترش را جمع كرد و به او حیات بخشید و گفت : چه چیز تو را واداشت كه چنان وصیتى به فرزندانت بنمایى ؟ گفت : به عزتت سوگند بیم از تو . خداى بزرگ فرمود : من طلبكارانت را راضى مى كنم ، و تو را از خوفم ایمنى مى بخشم ، و گناهانت را مى آمرزم

انيشتين شيعه

بسم الله الرحمن الرحيم

پي بردن به يك حقيقت بزرگ توسط يك دانشمند بزرگ

البرت انيشتين شيعه شد.مدارك و اسناد اين مدعا

البرت انيشتين در يك خانواده يهودي به دنيا آمده است و از كودكي به خداوند ايمان داشته و با مسائل ديني آشنا بوده است.ولي به مرور از يهوديت فاصله گرفت.اين موضوع از سخنراني ها و مكاتبات انيشتين آشكار ميشود،همچنين او حمله اسرائيل به فلسطين را محكوم كرد و حتي پست رياست جمهوري را كه به او پيشنهاد كرده بودند نپذيرفت


در آغاز بايد گفت كه صحت اين قضيه براي مسلمانان، با گواهي حضرت ايت الله شیخ لطف الله صافی گلپایگانی و شیخ علی صافی گلپایگانی که از شاگردان مرحوم آیت الله العظمی بروجردی بودند اثبات شده است.

رساله انيشتين:در اوائل سال ۱۳۸۲ شمسی پروفسور ابراهیم مهدوی مقیم لندن پس از سفری به آمریکا و آلمان و فرانسه و دیدار با برخی سرمایه داران شرکت اتومبیل سازی “فورد” در آمریکا و “بنز” در آلمان و “کنکورد” در فرانسه و جلب رضایت برخی از اعضاء آنها جهت کمک مالی برای خریداری این رساله گران قیمت بالاخره موفق شدند قرار داد خرید آن را با یک عتیقه دار یهودی ،كه رساله به دستش رسيده بود، را به امضاء برسانند. بهای این رساله که تماما به خط خود انیشتین است سه میلیون دلار تمام شد که به این ترتیب سرشکن شده پرداخت گردید.:

شخصیت های اصلی این رساله :

آلبرت اینشتین (فوت مشکوک ۱۹۵۵ م)) / الکساندر فلمینگ (فوت ۱۹۵۵م)

آیت الله العظمی سید حسین بروجردی (فوت ۱۹۶۱میلادی) / نیلز بور (بوهر) شیمیدان و فیزیکدان دانمارکی که او نیز با اینشتین در نگارش این اثر همکاری می کرد (فوت ۱۹۶۲م)

جان . اف . کندی ( مقتول ۱۹۶۳م) / علیرضا پهلوی ( مترجم و رابط ) (کشته شده بر اثر سقوط هواپیما توسط عناصر سازمان «کا. گ. ب» شوروی در ۱۹۵۴م (= ۱۳۳۳ ش – سال نگارش این رساله)

حمیدرضا پهلوی (مترجم و رابط فوت ۱۳۷۱ ش = ۱۹۹۲م ) که نیلز بور او را به اینشتین معرفی کرده و در آن زمان ۲۲ ساله بود.


گزيده اي از اين رساله را كه ترجمه شده توسط عيسي مهدوي است از لينك زير دانلود كنيد**

http://rozup.ir/up/mostafabelaghatnia/Documents/anishtain.pdf.html

همچنين فيلم هاي زير را به شما توصيه ميكنم

http://www.aparat.com/v/gEvFy     http://www.aparat.com/v/b1yjcپروفسور ابراهيم مهدوي اصل اين نامه را كه نيم قرن مخفي مانده بود به صندوق امانات انگليس سپرد و مضمون آن را انتشار داد ولي دولت انگليس به بحانه جلوگيري از يك انقلاب مذهبي اجازه تكسير اين اثر علمي-مذهبي را نداد.


پاسخ به برخي از شبهات كه سايت هاي منتقد انتشار دادند:

1-انيشتين چگونه دكتر حسابي را كه يكي از هزاران دانشجوي انيشتين بوده به ياد مي اورده است؟

اولا دكنر حسابي از دانشجويان برجسته و بزرگ انيشتين بوده و ثانيا اين دكتر حسابي بوده كه سراغ آقاي انيشتين رفته است

2-انيشتين خدمات زيادي به اسرائيل و يهوديت كرده.

انيشتين فعاليت هاي خود را در اسرائيل تا حد يك استاد ساده در دانشگاه كاهش داد،از دولت جعلي اسرائيل انتقاد كرد و حتي رياست جمهوري اسرائيل را نپذيرفت

3-در قرآن يهوديان بزرگترين دشمنان اسلام معرفي شده اند و انيشتين هم يك يهودي عاشق اسرائيل بوده پس چگونه شيعه شده؟

بزرگ ترين دشمن اسلام همين سطحي نگري هاست و انيشتين هم يك يهودي نبوده چرا كه در يكي از نامه هاي خود در سال1954 ميگويد يهوديت تجسم خرافات كودكانه است

4-معراج پيامبر ربطي به نظريه انيشتين ندارد.ان يك معجزه بوده و اين يك نظريه علمي.

اولا اينكه انيشتين اين موضوع را مطرح كرده و اگر فكر ميكنيد سطح فكري بالا تري از انيشتين داريد با دليل علمي اين مطلب را رد كنيد دوما همه هيچ معجزه اي نيست كه دليل علمي نداشته باشد.شايد مردم 1400سال پيش به شق القمر پيامبر سحر و جادو ميگفتند ولي در حال حاضر اين مسئله توسط ناسا تاييد شده.

امام حسین(ع) به روایت بولس سلامه، حقوقدان و نویسنده مسیحی

امام حسین(ع) به روایت بولس سلامه، حقوقدان و نویسنده مسیحی
 

اختصاصی : بولس سلامه، حقوقدان، شاعر و نویسنده از مشهورترین شاعران و ادبای کلاسیک لبنان بوده و در منظومه‌ای درباره حماسه عاشورا سروده است.

سلامه در منظومه‌ای پیرامون حادثه کربلا از آغاز حرکت امام حسین (ع)‌ شروع می‌کند و مراحل مختلف حادثه و مقتل حضرت را به تفصیل شرح می‌دهد و از کشته شدن حضرت علی اکبر و عبدالله بن حسن تا شهادت قمر بنی هاشم و اسارت آل‌الله مانند یک راوی مقتل و ذاکر مصیبت اهل بیت (ع)‌ روایت می‌کند و در بخشی از این مجموعه می‌نویسد:

" آنچنان گریستم که بالشم از اشک خیس شد و در قلمم پژواک ناله‌ها مویه کرد، من مسیحی را حسین به گریه انداخت و قطرات اشک از افق چشمانم تابید و درخشید. هرگز حال آن که از دور به آتش می‌نگرد با حال آن که به روی هیزم می‌سوزد یکسان نیست؛ نه فرزدق زین العابدین چون من گفته: و درد و داغی که من می‌کشم و می‌سوزم دریافت و نه متنبی به شیوه من سروده است.

«پولس سلامه» در کتاب «عیدالغدیر» که در سال ۱۴۰۶ قمری، ۱۹۸۶ میلادی منتشر کرد؛ می نویسد:

«جهان عرب، امروزه به شناختن و پیروی کردن از قهرمانانِ خود محتاج است اما آن دلاوری، توانایی و شایستگی که در علی(ع) گرد آمده است در سایر قهرمانان عرب یافت نمی شود. همچنان که هیچ کس شجاعانه‌تر از حسین(ع) در برابر ظالمان قیام نکرده است و چرا چنین نباشد که اولی پرورده محمد(ص) و دیگری جگرگوشه محمد(ص) است....

چه بسا کسانی اعتراض کرده بگویند: این مرد مسیحی را به سرودن حماسه‌ای اسلامی چه کار؟! ـ در پاسخ می‌گویم: البته، من مسیحی‌ام اما تاریخ به همه

جهانیان تعلق دارد. من مسیحی‌ام، اما نه از روزنی تنگ، بلکه از افقی گسترده‌تر به جهان می‌نگرم و «گاندیِ» به ظاهر بت پرست (بودایی) را قدیسی می‌بینم و معتقدم که «الخَلقُ کلُّهم عِیال اللّه » و «لا فضل لعربیٍّ علی عجمیٍّ إلاّ بالتقوی.

من مسیحی‌ام، اما در برابر عظمت مردی خم می‌شوم که میلیون‌ها انسان در سراسر کره زمین هر روز نام او را پنج بار فریاد می‌کنند. مردی که در فرزندان حوّاء از او والاتر و جاودانه‌تر و به یادماندنی‌تر نیست. او که از ظلمات جاهلیت طلوع کرد با بیرقی که در آن با حروف نورانی نوشته بود: «لا اله الا اللّه »!

شما می‌توانید مرا شیعه بدانید. اگر تشیع به معنای کینه ورزی نسبت به برخی گروه‌ها و بی باکی در برابر احتمال لغزش و انحراف باشد، من چنین نیستم. اما اگر عشق ورزیدن به علی(ع) و اهل بیت طاهرین و شوریدن بر ستم و غمناک شدن به خاطر مصائب امام حسین(ع) و فرزندانش در طول تاریخ، شیعه گری است، آری من شیعی‌ام! ...
 

دانشمند مشهور یهودی با مشاهده معجزه قرآن، مسلمان شد

دانشمند مشهور یهودی با مشاهده معجزه قرآن، مسلمان شد


شهور ترین دانشمند یهودی علم ژنتیک، پس از مطالعه آیات قرآنی ، دین اسلام را برگزید.

 

ه نقل از تقریب، رابرت گیلهم، یکی از بزرگترین دانشمندان علم ژنتیک است که تحقیقاتی در زمینه رابطه زوجیت و تأثیرات آن بر زوجین داشته است.

این دانشمند یهودی که رئیس کانون تحقیقات آلبرت انیشتین نیز می‌باشد، با مطالعه آیات قرآن در رابطه با عده زن مطلقه و مقایسه آن با تحقیقات خود، به این نتیجه رسیده است که دین اسلام کامل‌ترین دین محسوب می‌شود.

وی در تحقیقات خود به این نتیجه رسیده است که پس از گذشت سه ماه از جدایی زوجین، اثار زوجیت در طرفین از بین می‌رود و  در آیات قرآن کریم نیز آمده است که زن مطلقه باید ۳ ماه عده نگه دارد. لذا رابرت گیلهم با مقایسه ادله علمی با آیات قرآن به این باور رسیده است که دین اسلام برتر از دین یهود بوده و تنها دینی است که پاکی زن را تضمین کرده است؛ بر این اساس زن مسلمان نیز پاک ترین زنان روی زمین خواهد بود.

به نظر می رسد مشاهده معجزات گوناگون تنها می تواند باعث محکم شدن اعتقادات افراد برای برتری یک دین باشد. اما برای پذیرفتن یک دین به عنوان دین برتر تنها باید به وجدان بیدار انسان ها مراجعه کرد همانگونه که هم اکنون با افزایش اطلاعات نسبت به ادیان، شاهد گسترش روز افزون دین اسلام در کره خاکی می باشیم.

معجزه قرآن دانشمند آمريكايي را مسلمان كرد

معجزه قرآن دانشمند آمريكايي را مسلمان كرد

معجزه خداوند در قرآن کریم باعث شد که یک دانشمند مشهور آمریکایی به دین اسلام بگرود .

به گزارش پایگاه خبری تقریب به نقل از مجله "المجتمع"، تیمی ازدانشمندان آمریکایی دریافتند که برخی ازگیاهان استوایی فرکانس هایی ما فوق صوت از خود صادرمی کنند که به وسیله دستگاه های پیشرفته علمی ثبت شده است .

دانشمندانی که حدود سه سال به تحقیق و مطالعه این وضعیت حیرت آور پرداختند، دریافتند که این پالس های ما فوق صوت به الکتریسته نوری تبدیل شده و بیش از صد مرتبه در ثانیه تکرار می شوند .

یک تیم آمریکایی این آزمایش را در برابر یک گروه علمی در انگلیس انجام دادند که در بین این گروه، یک دانشمند مسلمان هندی الاصل نیز قرار داشت.

بعد از 5 روز آزمایش، گروه انگلیسی ازاین مسئله بسیار شگفت زده شدند ولی دانشمند مسلمان انگلیسی گفت : ما مسلمانان این مسئله را در 1400سال پیش تفسیر کرده ایم. دانشمندان از این سخن وی بسیار حیرت زده شدند و اصرار کردند که آن را برایشان شرح دهد. دانشمند مسلمان این آیه قران را قرائت کرد:"وهیچ موجودی نیست جز آنکه او را به پاکی می ستاید ولی شما ذکر تسبیحشان را نمی فهمید. او بردبار و آمرزنده است ".

زمانی که اسم جلاله "الله " بلند شد ، پالس های مافوق صوت به الکتریسیته نوری تبدیل و بر روی مانیتورها ظاهر گشت.

پروفسور" ولیام براون"، مسئول این تیم تحقیقاتی با این دانشمند مسلمان برای شناخت دین اسلام به گفت و گو پرداخت و دانشمند مسلمان برای وی دین اسلام را تشریح کرده ویک جلد قرآن مجید به همراه تفسیر آن به زبان انگلیسی را به وی اعطاء کرد .

براون شهادتین را گفت و مسلمان شد